Erkölcs Erö Egyetértés!

"Megy a vonat, megy a vonat Budapestre, Onnan meg a, onnan meg a Fradi meccsre. Tudja már az egész város, Bajnok lesz a, bajnok lesz a Ferencváros. Ti is a Fradinak szurkoltok? Fradiiiiiiiiiiii!!!!!!!! "

Ahogyan az várható volt, pillanatok alatt elkeltek az Újpest elleni meccsre szóló jegyek a vendégszektorba. Hétfőn reggeltől a bérletesek válthatták meg a belépőjüket, az 1200 darab jegy mindegyike elkelt a délelőtt <p><br />Nagyon szűk előnyt harcolt ki a két magyar női kézilabda csapat a Bajnokok Ligája, illetve a KEK döntőjének első meccsén hazai pályán. De a szűk előny is előny, Zsiga Gyula mesteredző szerint egyszerűen úgy kell felmenni a pályára idegenben, hogy az...</p><p></p>

"Aztán szombaton a Ferencváros bajnokiján is kint voltam, az első 25 percben nagyon jó benyomást tett rám a volt csapatom. Már az első percben sikerült gólt szerezniük, a szurkolók pedig fantasztikusan ott álltak a csapat mellett." Hát sajnos kikaptunk Vasárnap!<br />rosz volt nézni ezt a gyenge játékot!<br />egyedül Jova Leventét lehet dicsérni mert ha ö nem védett volna bravurosan lehet hogy súlyos vereséget szenvedtünk volna.<br />De ezt felejtsük el ezt a mecset Héten Pápa ellen játszunk jővőhéten meg Újpestel!<br />HAJRÁ FERENCVÁROS!<br />Vége:<br />Zalaegerszeg-Ferencváros<br />2:3<br />A Ferencváros fordított 2:0-ról!<br />Első félidő kurva gyenge volt!<br />De második félidöbe szépitetek,kiegyenlitettek és GYŐZTEK!<br />Hajrá Ferencváros!♥fradis.jpg

Míg gólba nem akad.
Most sorba szépen felálljatok, felálljatok!

Biztos fáj gondolni a mára,
de mi ott leszünk ha ember kell a gátra.
Nincs az a szikla a világon
mely fradistát a padlora vágjon
Mi igaz ZÖLD-FEHÉR hívek
mindig kitartunk bármily nehéz az ÉLET."

"Nektek divat, nekünk egy élet!
FERENCVÁROS 1899!"

"Zsiros kenyér fokhagyma, Újpest drukker mind marha!!!

Lila hagyma új hagyma az Újpesti mind marha!!!"

"Fradi szíve bennem DOBOG ameddig a zászló LOBOG!"

"Azt beszéli Bánya város SZERETEM a FERENCVÁROST!"

Tudja már az egész város,
Bajnok lesz a, bajnok lesz a Ferencváros.
Ti is a Fradinak szurkoltok?
Fradiiiiiiiiiiii!!!!!!!!

"

Jóreggelt Fradisták!
Szép napot mindenkinek!
Hajrá Fradi!

Május 4-éig jelentkezhetnek a buszokra az idegenben is szurkolni vágyó Fradisták.<p>Pölöskey rövid pihenőn</p><p>Busai Attila bokájában két szalag is elszakadt, jelenleg mankóval közlekedik.</p><p>Nem csak Busai Attila, hanem sajnos Pölöskey Péter is megsérült az ETO elleni bajnokin. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy csatárunknak nem kell sok időt kihagynia, hamarosan újra a társakkal együtt edzhet.<br />- A győriek ellen az első félidőben egy szerencsétlen pillanatban aláfordult a bokám - ...mondta a mai edzést megelőzően csatárunk. - A szünetben éreztem a fájdalmat, és sajnos a második félidőben már nem tudtam folytatni a játékot. Jó hír, hogy nem kell sokat kihagynom, pici a beszakadás, ezért egy-két héten belül már újra edzhetek, de most egyébként sárga lapos miatt egyébként sem játszhatnék.</p><p>Ugyancsak ma délután orvosi kezelésre érkezett Busai Attila az Albert Flórián Stadionba. Középpályásunkkal kapcsolatban friss hír, hogy a bokájában sajnos két szalag is elszakadt, azonban ez a korábban megjósolt 4-6 hetes felépülési időt nem érinti.<br />Busai Attila jelenleg mankóval közlekedik, és orvosi stábunk felügyelete alatt gyógyul.<br /></p>